Oslavy 5. narozenin BIORYTHME

O S L A V Y   5 .   N A R O Z E N I N   B I O R Y T H M E

- soutěž, dárky, poštovné zdarma a dokonce jedna novinka -

 

Rok se s rokem sešel a je nám zase víc!

 

Slavíme páté narozeniny, proto jsme si pro vás připravili mnoho dárečků, ze kterých si vybere každý. Oslavy probíhají od 11.11. do 21.11.2021 (včetně).

 

Co jsme si pro vás připravili?

 

bio Po celou dobu doprava zdarma k nákupu nad 500 Kč při doručení balíčku na jakoukoliv pobočku Zásilkovny v ČR

 

bio Dárek při nákupu nad 800 Kč: kromě dopravy zdarma přidáme do balíčku sadu krásných papírenských radostí od české značky Fleppi (sada obsahuje: samolepky + tahák po nákup kosmetiky v podobě kartičky a samolepky + praktická kapsička na vlepení do diáře... kuk na to, jak to všechno vypadá!)

 

bio Dárky při nákupu nad 1.300 Kč: k dopravě zdarma a dárku od Fleppi ještě přidáme naši knížečku Pod pokličkou kosmetiky

 

bio Po celou dobu oslav probíhá soutěž, která u nás nemá obdoby:  s nákupem konkrétních výrobků Biorythme získáte papírek s tajnou výhrou. Vyhrává každý, ale 18 výher je opravdu báječných (sleva 25 % na příští nákup, poukazy do našeho e-shopu, dárkové sady a další). Všechno o soutěži se dozvíte tady.

 

Podrobné podmínky akce najdete níže.

   
fleppi fleppi
knizka knizka

 

   
   

Podmínky akce:

 

- výše popsaná akce je určená pouze pro koncové (maloobchodní) zákazníky

 

- akce platí pro objednávky vytvořené v e-shopu biorythme.cz od 11.11.2021 do 21.11.2021 (včetně)

 

- dopravu zdarma a dárky k objednávce získáte při objednání věciček pouze přes webové stránky biorythme.cz

 

- balíčky se vynasnažíme odesílat co nejrychleji, pro jistotu ale upozorňujeme na možné delší dodání (do 10 dní)

 

- dárky k objednávce přidáváme do balíčků automaticky při dosažení minimální výše objednávky; v případě, že nějaký z dárků dojde, budeme o tom informovat na těchto stránkách a místo něj do do balíčku přidáme balzám na rty Biorythme (variantu si nelze vybírat)

 

- celkovou cenou objednávky je myšlena finální cena vašeho nákupu (tedy konečná cena na faktuře) po uplatnění slevových kódů (např. z dárkových poukázek) - při uplatňování dárkové poukázky se ještě v košíku odečítá hodnota této poukázky, proto je celková cena faktury o tuto částku snížena (příklad: udělám nákup za 1.200 Kč, ale použiji na něj poukázku v hodnotě 500 Kč - celková cena na faktuře tedy bude jen 700 Kč, proto nedostanu žádný z dárků)

 

- soutěž má vlastní podmínky, které naleznete tady

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info