Odličovač zdarma k nákupu

O D L I Č O V A Č   J A K O   D Á R E K   K    N Á K U P U

- a k němu ještě poštovné zdarma -

 

odličovač biorythmeTak se nám zase jednou podařila pěkná věc: ségra se při naskladňování Okna do duše uklikla a naskladnila jich o desetinnou čárku méně, než jsme vyrobily (pro ty, co nás nesledujete dlouho: "y" není hrubka - u nás vyrábíme my, ženy). A protože jsme to zjistily až po dlouhé době, kdy by oprava byla docela krkolomná, vyhradily jsme tyto kousky pro následující akci:

 

- K nákupu nad 1,700 Kč na našem e-shopu získáte jako dárek plnou verzi (125 ml) odličovače Okno do duše v hodnotě 339 Kč. A k tomu ještě navíc poštovné zdarma.

 

- Jak na to? Stačí si u nás od 13.4. do 17.4. (včetně) vybrat voňavé výrobky v minimální hodnotě 1,700 Kč a do poznámky v košíku nám napsat "Odličovač zdarma".

 

- Podrobné podmínky najdete níže, ale žádné chytáky nechystáme. Snad jen, že akce platí do vyprodání zásob, které máme na naše poměry docela velké, ale vy dokážete někdy stejně překvapit...

 

A proč byste odličovač vlastně měli chtít?

 

No přece protože je boží :) A to neříkám jen proto, že jsem ho sama vymyslela a že chvílemi to pěkně bolelo (to mohl sledovat každý, kdo je tu už nějaký čas s námi)... Ale troufnu si to tvrdit díky neuvěřitelným zpětným vazbám, které máme od kamarádek, našich zákaznic i velkých influencerek. A také díky tomu, že odličovač za 6 měsíců, co je na světě, s přehledem válcuje co do prodejů všechny naše další výrobky!

 

Tak úplně ve zkratce:

 

Náš nový odličovač očí - já říkám:
♥ 100 % přírody
♥ 100% funkčnosti
♥ 0 % mlhy
♥ 0 % štípání

 

Ale hlavní je, že to říká i většina z těch, kteří naše Okno do duše už vyzkoušeli. A to ho si moc vážíme!

 

Podmínky akce podrobně:

 

Akce platí do 17.4.2023 (včetně) pro maloobchodní zákazníky. Krásně čerstvé Okno do duše v plné prodejní velikosti (125 ml) přidáme do objednávek, které budou vytvořené na tomto e-shopu, budou mít celkovou hodnotu min. 1,700 Kč a v poznámce k nákupu budou obsahovat heslo "Odličovač zdarma". V objednávce, kam budete zadávat tuto poznámku, nelze již použít žádné další akce / kódy (např. slevu na poštovné, z dárkových poukazů ad.). Akce platí do vyprodání (vydarování) zásob.

 

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení