Naše hodnoty

filozofie


Biorythme – to jsou nejen voňavé výrobky, které budou zdobit vaši koupelnu nebo noční stolek, ale především přírodní funkční kosmetika, která splní to, co slíbí.


Zajímá vás, co ještě může nabídnout?

 

listJe s láskou ručně vyrobena v České republice:
Každý výrobek vzniká pod lidskýma rukama - od začátku až do konce. Vývoj receptury, výroba, návrh etiket, balení i expedice probíhá v naší profesionální dílně. Nechceme vyrábět co nejvíce věcí za co nejméně peněz, každému jednotlivému výrobku věnujeme lásku a pozornost tak, jako bychom ho vyráběli pro vlastní rodinu a sebe samotné.


listBez zbytečné syntetiky:
Zakladatelka Anet je inženýrkou chemie a kosmetice se věnuje více jak 20 let. Proto dbá na to, aby značka byla v souladu s jejím vlastním vnímáním ingrediencí, které mohou být často diskutabilní (i přes to, že jsou současnou legislativou povolené). Proto se v našich výrobcích nesetkáte se surovinami jako je hliník, phenoxyethanol, parabenysilikony nebo palmový olej.


listNení testovaná na zvířatech:
Suroviny i výrobky testujeme na sobě a svých blízkých. Se zvířaty přichází naše kosmetika nejblíže do styku tehdy, když se z nás snaží naše psí kamarádka slízat všechno, co jsme si na sebe právě natřeli. Všechny výrobky byly dermatologicky testované nezávislým lékařem na lidských dobrovolnících v rámci vypracování tzv. Hodnocení bezpečnosti („atestů"), které má každý produkt od Biorythme.


listJe vyráběna v malých šaržích z čerstvých surovin:
Nejsme továrna, s každou várkou („šarží") výrobků si vyhrajeme do naprosté dokonalosti tak, abychom si byli jistí 100% kvalitou. Vše vyrábíme ve velmi malém množství, díky čemuž je zaručena čerstvost každého produktu. A protože bez kvalitních surovin není kvalitních výrobků, jejich výběru věnujeme velkou péči. Namátkou – za studena lisovaný malinový, melounový a chia olej, desítky druhů čistých esenciálních olejů, úžasně vonící kakaové máslo v potravinářské kvalitě nebo báječné bambucké máslo – všechny tyto suroviny se postarají o to, že konečné produkty okouzlí vůní, texturou i funkčností.


listJe „samo-konzervační" (neobsahuje konzervanty):
Receptury vymýšlíme tak, aby nemusely obsahovat konzervanty. Některé typy výrobků se bez konzervantů vyrobit nedají - hlavně ty, které obsahují velké množství vody. Proto u většiny výrobků jdeme cestou bez jejího použití. Ta je sice dražší (voda je nejlevnější kosmetickou surovinou), výrobky jsou pak ale kromě toho, že neobsahují žádné konzervační látky, velmi koncentrovanými pomocníky pro péči o pleť. Víte, že platíte za účinné složky, nikoliv za vodu, která může v konvenčních výrobcích tvořit až 90 % obsahu. Tam, kde voda musí být ze své podstaty (dvoufázový odličovač očí), jsme tuto levnou surovinu vyměnili za květinové hydroláty, které jsou v cenové škále na zcela opačné straně. I stabilizační systém, který zajišťuje mikrobiální bezpečnost, je vymyšlený tak, aby se nejednalo o konvenční konzervační látky - naopak, tvoří ho multifunkční ingredience s pečujícími benefity pro pokožku.


listJe pravdivá:
Biorythme, to jsme my - ségry Anet a Jenny, které za značku ručí svým jménem a obličejem. Nemáme okolo sebe marketingové specialisty, kteří vymýšlejí, jak všechny informace vylepšit a "zaobalit". Když se na nás obrátíte, budeme to my, kdo se vám pokusí ochotně pomoci. I popisky na e-shopu si píšeme samy - podle nejlepšího vědomí a svědomí a hlavně podle vlastních zkušeností. Samotné nás štvou e-shopy, kde není možné prostudovat složení výrobků, proto se na našem dočtete veškeré informace... a ještě mnohem více (kdo chce, ten u nás může studiem strávit doslova hodiny - a ani nemusí nic nakupovat).

 

Ale to už vy, kteří naše voňavé výrobky znáte, přece dobře víte ♡

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení