Svátek maminek

M A M I N K A   I   V Y   S I   Z A S L O U Ž Í T E   P O D Ě K O V Á N Í

- A my to uděláme odličovačem nebo balzámem jako dárek -

 

odličovač biorythmeMaminky mají svátek. Víme, čím tu vaši potěšit, ale také víme, že pohlazení si zaslouží každý - i Vy. Proto jsme si přichystali akci, kdy k nákupu jakéhokoliv velkého krému přidáme mini odličovač nebo plnou verzi balzámu na rty jako dárek pro Vás.

 

- Kupte jakýkoliv velký krém (60 ml) z naší nabídky: Vaší mamince udělá zaručeně radost výživná Vanilka, omamně vonící Smyslná nebo jemné Granátové jablko, které je naopak zcela bez vůně, a tak se hodí i pro tu nejcitlivější pleť.

 

- Ke krému můžete zakoupit i jiné výrobky, ale nemusíte. Pak si již jen stačí vybrat, jestli chcete jako dárek mini odličovač (30 ml) nebo některý z našich báječných balzámů na rty (můžete si vybrat vůni).

 

- Abychom Vám dárek do balíčku přidali, stačí nám o něj napsat do poznámky k objednávce (napište nám prosím také, jaký dárek chcete). Akce platí do 11.5. (včetně).

 

Podrobné podmínky akce: Akce platí v termínu 8.5. - 11.5.2023 (včetně) pro maloobchodní zákazníky. Odličovač  Okno do duše (30 ml) nebo bálzám na rty (v plné velikosti) přidáme do objednávek, které budou vytvořené na tomto e-shopu, budou v sobě obsahovat min. jeden krém o velikosti 60 ml a v poznámce k nákupu budou mít uvedenou žádost o dárek. V objednávce, kam budete zadávat tuto poznámku, nelze již použít žádné další akce / kódy (např. slevu na poštovné, z dárkových poukazů ad.).

 

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení