Vánoce 2020u Biorythme

vánoce2018

Naši milí,

 

moc si vážíme ohromného zájmu o Biorythme věcičky - zdá se, že budou dělat radost pod mnoha stromečky. Pokud byste i vy chtěli někomu darovat naše výrobky na Štědrý den, čtete prosím dále:

 

Poslední balíčky s téměř garantovaným* doručením pod stromeček od nás odesíláme ve čtvrtek 17.12. brzy ráno. Garance platí jen pro zásilky posílané na české pobočky Zásilkovny (které mají otevřeno i ve středu 23.12.). Ve čtvrtek ráno odešleme všechny balíčky, které jsou již zaplacené nebo budou placeny dobírkou při převzetí.

 

Posledním dnem v roce 2020, kdy Jenny zabalí a odešle zaplacené objednávky, je pondělí 21.12. (tyto balíčky již možná nestihnou dorazit pod stromeček) - pak budeme posílat zase až v roce 2021, protože celé Vánoce trávíme s rodinou, pohádkami a cukrovím.

 

* Bohužel tento rok není garantované na 100 % nic - kvůli koroně všechny dopravní společnosti přepravují extrémní počty zásilek, takže se balíčky občas zatoulají, ztratí, dorazí omylem jinam... Pro minimalizaci výskytu těchto nemilých událostí doporučujeme nechat si balíček poslat na pobočku Zásilkovny, je to v těchto dnech nejrychlejší a nejspolehlivější cesta.

 

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení