A přece se točí!

 A   P Ř E C E   S E   T O Č Í

NÁVOD NA "ROZTOČENÍ" 30G DEO (PRŮHLEDNÝ KULATÝ OBAL)

 

deo biorythme

 

30gramové deodoranty jsou ty nejoblíbenější: je to velikost příjemná do koupelny i kabelky, hezky se nanášejí - a existují k nim doplňovací "nahaté" náplně.

 

Obaly na ně pocházejí z Velké Británie a své mateřské zemi nezůstávají nic dlužné: pro to, aby hmota vyjížděla nahoru, se spodním kolečkem musí točit DOLEVA - tedy na druhou stranu, než bývá u podobných produktů zvykem. To je pro mnoho zákazníků matoucí, a tak někdy už jen tato informace vyřeší problémy s ne/vysouváním.

 

Občas se ale stane, že deoš prostě nevyjíždí ani při točení kolečkem na správnou stranu. Pokud se to stalo i Vám, tak prosím přijměte naši omluvu: pro malého výrobce je výhra, že vůbec nějaké obaly na tak specifický výrobek sehnal. Pokud budete mít s deo jakékoliv další problémy, neváhejte se nám ozvat.

 

Pokud máte pár minut času, můžete zkusit dva triky, které "roztočí" 95 % nefunkčních deošů. Triky jsou popsány slovně níže - nebo se můžete podívat na minutové video, kde jsou shrnuté.

 

TRIK 1 - Bouchání

 

Se zavřeným deodorantem silněji několikrát uhodit o pevný (nerozbitný) povrch.

 

TRIK 2 - Horká voda

 

Připravte si horkou vodu o teplotě cca 60 °C (to je obvykle teplota nejteplejší vody, co teče doma z kohoutku - pokud Vám doma tak horká voda neteče, můžete ji ohřát v rychlovarné konvici a nechat vychladnout). Deodorant dokonale uzavřete a vložte víčkem dolů do prázdného hrnku, který poté naplníte cca do 3/4 výšky deodorantu připravenou vodou. Deoš po pár sekundách vytáhněte a před otevřením víčka osušte.

 

VIDEO

 

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení