Black Friday u Biorythme

B L A C K   F R I D A Y   U   B I O R Y T H M E

 

A je to tady! BLACK FRIDAY je jediná akce v roce, kdy nabízíme % slevu, tentokráte jsme ještě přidali hodnotný dárek k nákupu navíc..

black friday u biorythme

 

A co jsme si pro vás připravili? (podrobné podmínky najdete níže)

 

- Při nákupu nad 700 Kč do balíčku automaticky přibalíme jako dárek 30ml odličovač (nejen) očí v hodnotě 189 Kč.

 

- Můžete využít slevu 30 % na každou druhou zakoupenou dárkovou sadu (neplatí pro výhodné sady, které nejsou dárkově baleny). Báječné je, že akce platí i pro násobky: pokud tedy vyberete například 4 sady, bude mít slevu hned na 2 z nich. Pokud slevu využijete, neplaťte kartou ani na dobírku - volte prosím jako způsob platby výhradně bankovní převod (slevu musíme do objednávky načíst ručně po přijetí).

 

Akce podrobněji:

 

black friday přírodní kosmetika- Dárek zdarma k nákupu nad 700 Kč:

Pro jeho získání nemusíte nic speciálního udělat, ke všem balíčků v hodnotě vyšší než 700 Kč přidáme jako dárek malý odličovač očí.

 

black friday nejlepší deodoranty- Akce na ozdobně balené dárkové sady - druhou získáte s 30% slevou:

1- Nabídka platí pro celou kategorii sad Biorythme, kromě zvýhodněných sad (to jsou sady, které NEJSOU dárkově balené, takže je snadno poznáte).

2- Při nákupu jakýchkoliv 2 sad z této kategorie získáte slevu 30 % na levnější z nakupovaných sad.

3- POZOR! Tato sleva se NENAČÍTÁ automaticky v našem e-shopu, musíme ji dodat ručně po obdržení objednávky - proto prosím jako způsob platby zvolte platbu bankovním převodem (ne kartou ani dobírkou). My vám do 24 h od objednání zašleme upravenou fakturu s informacemi pro platbu/dobírku.

4- V rámci této akce je možné se slevou nakupovat i násobky (to znamená například při nákupu 4 dárkových sad získáte slevu 30 % na dvě nejlevnější z nich apod.).

 

- Obě nabídky platí v termínu 15.11. - 26.11.2023 (do nedělní půlnoci) pro koncové zákazníky na e-shopu biorythme.cz.

 

- V případě použití dárkového poukazu v objednávce v době trvání akce se za celkovou cenu objednávky považuje konečná cena (tedy cena po uplatnění poukazu). To samé platí pro objednávky, ve kterých bude dodatečně načítána 30% sleva na 2. dárkovou sadu - za celkovou cenu objednávky se považuje konečná cena po načtení slevy.

 

- V objednávkách, kde bude využita jakákoliv z nabídek vztahující se k Black Friday, už nelze uplatnit další slevy nebo akce (např. z jiných kampaní). V případě, že bude v objednávce využit jakýkoliv slevový kód / jiná akce z jiné kampaně, bude mít tento kód nebo akce přednost před Black Friday: k takové objednávce zákazník tedy již neobdrží dárek k nákupu nad 700 Kč.

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení