Výhodná sada 3 deo bez sody V PAPÍRU

Výhodná sada 3 deo bez sody V PAPÍRU

Pokud byste chtěli vyzkoušet všechny BEZSODÉ deodoranty v papírovém obalu, můžete je získat jako sadu se slevou 15 %.

759 Kč s DPH

897 Kč s DPH Sleva 15.4%

Dostupnost: Skladem

Pokud se nemůžete rozhodnout, jaký BEZSODÝ deodorant vybrat, je tu sada všech vůní za výhodnou cenu... Rozmazlujte se a každý den voňte dle nálady! Všechny deodoranty váží 35 g.

 

Deodoranty není možné zaměňovat, sada vždy obsahuje od každé vůně jeden kousek. Díky moc za pochopení. Výrobky nejsou zabalené do dárkového balení.

 

Sada obsahuje:

 

bio B E Z S O D Á   C I T R O N O V Á   M E D U Ň K A

Typ vůně: Svěží - kombinace éterických olejů z meduňky a citronely vytváří svěží vůni, která je však hlubší, zemitější než typické citrusové vůně (citron, pomeranč atd.). Vůně se hodí i pro pány.

 

bio V   C U K R Á R N Ě

Typ vůně: Květinová, ovocná - v naší Cukrárně nenajdete těžkopádné zákusky, ale svěží ovocnou vůni zralých broskví a meruněk - doplněnou o notu květin, které souzní s hlubokými tóny vanilky a zázvoru.

 

bio  V   L E S E   N A J D E ( Š )   S E

Typ vůně: Po jehličí, svěží, dřevitá - V lese najdete nejen sami sebe, ale také nezaměnitelnou vůni jehličí, půdy po dešti, dřeva a mechu. To všechno se snoubí i v tomto deoši, který je odlehčen jemnými citrusovými tóny. Vůně se hodí i pro pány.

 

 

A jak je to s množstvím? U našich deodorantů platí jednoznačně VÍCE JE VÍCE! Čím více ho nanesete, tím déle bude vonět a hlavně fungovat. Pokud máte pocit, že vás účinek zklamal, zkuste ho nanést více, opravdu to funguje. Pro ukázku: Našimi deoši o velikosti 30 g si každé podpaží přetírám cca 10 - 15x (ale zase ségře, která se potí o moc méně, stačí ani ne polovina "mého" množství, takže je to vysoce individuální).

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení