Kosmetická TAŠTIČKA "Rozkvetlá louka"

Kosmetická TAŠTIČKA "Rozkvetlá louka"

Odolná, praktická a krásná - taková je naše kosmetická taštička, kterou si vysnila Anet z Biorythme a ručně ji pak ušili v české chráněné dílně. Kromě krásy jsme hleděly hlavně na praktičnost - do neceséru se toho tak vejde (při velice rozumných rozměrech) opravdu hodně, dá se bezpečně uzavřít a převážet.

479 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Ke kvalitní kosmetice neodmyslitelně patří také krásná taštička. Ta od Biorythme k vám nepocestuje přes celý svět, je totiž stejně jako my z České republiky: od návrhu, přes materiál - až po precizní ruční práci.

 

Ruční šití a kvalitní materiály zaručují bezchybné provedení. Kromě toho jsme pak hleděli především na praktičnost - do neceséru se toho tak vejde (při velice rozumných rozměrech) opravdu hodně, dá se bezpečně uzavřít a převážet.

 

Taštičku lze také zakoupit v exkluzivní dárkové sadě, která je speciální jak svým obsahem, tak kvalitní krabicí z designového tvrdého kartonu.

 

Bližší popis taštičky:

 

bio Materiál: Svrchní část - bavlna + koženka, vnitřní část (podšívka) - bavlna

 

bio Barva: hořčičně žlutá koženka + kytičky na bílém podkladu (bavlna)

 

bio Co se do ní vejde: Je to buď hodně VELKÁ taštička na denní líčidla (pudr, make-up, řasenka, štětce apod.) nebo STŘEDNĚ velký - MALÝ necesér na veškerou ostatní kosmetiku během cestování. Osobně ji používám i na líčidla i pro cestování - pokud si neberu speciality jako opalovací krémy nebo repelenty, tak mi prostorem stačí i pro tyto větší účely. Taštička se dá pevně stáhnout šňůrkami, nic z ní tak nevypadává.

 

bio Rozměry: Taštička má ve zploštělém tvaru výšku cca 16 cm, maximální šířka (nahoře) je pak cca 19 cm. Po rozložení (tak, jak ji budete používat): Výška: cca 16 cm (do taštičky se pohodlně vejdou kosmetické štětce o délce 18 cm), průměr vrchního otvoru (když se "vytvaruje" tak, aby vytvořil kruh): cca 12 cm 

 

bio Péče o taštičku: Koženku lze otírat vlhkým hadříkem. Taštičku lze také celou vyprat v pračce na teplotu 40 °C. Nepoužívat aviváž, nesušit v sušičce. Sušit ji ideálně vypnutou (vycpanou např. pečícím papírem) volně na vzduchu. Bavlněné části lze žehlit, po vyžehlení lze celou taštičku ošetřit impregnačním combi sprejem na boty (dostupný v prodejně obuvi) - taštička pak vydrží déle čistá.

 

Upozornění: Taštička je prodávaná prázdná (bez vyobrazených výrobků).

 

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení