Matující pleťové ubrousky

Matující pleťové ubrousky

Představte si... Maličkost, která nezabere v batohu nebo kabelce téměř žádné místo. A přesto něco, co budete používat každý den vícekrát, než většinu kosmetiky. Co je to za zázrak? (Ne)obyčejné papírky! Obyčejné vzhledem, neobyčejné svou schopností vstřebávat mastnotu. Prostě malé tajemství každého, koho nebaví neustále se lesknoucí čelo a nos. *:Ubrousky nabízíme ve dvou variantách - vyberte níže, jaký vzhled preferujete. Obsah je identický. *:

239 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Výrobce: d

Matující ubrousky jsou báječné pro každého, kdo řeší neustále se lesknoucí pokožku. Možná i vy zažíváte to, co přináší zejména mastný a smíšený typ pleti: i přesto, že obličej ráno očistíte a opečujete (případně nalíčíte), za pár hodin se minimálně čelo a nos opět lesknou. Nejčastějším řešením je přepudrování, které podle nás není ideální volbou: veškerou špínu (případně bakterie a plísně) totiž zapracováváte štětcem do pleti.

 

Matující pleťové ubrousky umí:

 

jak používat matující ubrousky

bio Okamžitě absorbovat přebytečný kožní maz.

bio Jsou vhodné jak pro nenalíčenou pleť, tak pro tvář s make-upem (který neničí).

bio Použití je velmi jemné - pleť není třeba otírat, dřít nebo jakkoliv jinak mechanicky iritovat.

bio Díky zmatnění jsou na pleti méně viditelné rozšířené póry, pupínky a jiné nedokonalosti.

bio Ubrousky nejsou napuštěné žádnými kosmetickými ingrediencemi, neobsahují ani pudr.

bio Ubousky mají pevnou strukturu, dobře se s nimi pracuje (netrhají se).

bio Oproti jiným značkám mají skutečně velkou kapacitu zmatňovat, proto na ošetření obličeje bohatě stačí jen jeden papírek.

 

Použití: Ubrousek jemně přitiskněte na lesknoucí se oblast a nechte vstřebat kožní maz. Papírky se dají používat z obou stran a jsou určené pro jednorázové použití. Papírky vyjímejte z obalu suchýma a čistýma rukama.

 

Naše tipy:

 

bio Ubrousky se nám osvědčily při "roztékání" očního make-upu (řasenka, stíny) - to může být způsobeno mastnými víčky. Ubrousky se dají na tuto citlivou oblast přitisknout velmi jemně a efektivně pomáhají.

 

bio Pokud máte silně zpocený obličej (krůpěje potu), je lepší ho ošetřit jinak (opláchnout atd.). Pot se dá pomocí matujcích ubrousků odstranit v případě nouze také, ale je jich potřeba zbytečně mnoho.

 

Materiál: Papír s obsahem bambusového dřevěného uhlí

Země původu: Korea

Množství v balení: 100 kusů

Rozměr papírků: 9 x 6,4 cm

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení