Vrácení a reklamace

vrácení

VRÁCENÍ ZBOŽÍ neboli Odstoupení od kupní smlouvy


Veškeré zboží můžete bez udání důvodu do 14 dní od obdržení zásilky vrátit. K oznámení odstoupení můžete použít vzorový formulář „Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy", který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 6 můžete dočíst podrobné informace týkající se odstoupení od smlouvy).


Jak postupovat?

Stačí takové zboží spolu s dokladem o koupi (fakturou) a formulářem o odstoupení (viz výše) poslat na adresu sídla:


Aneta Adamčíková
Slunná 126
273 51 Svárov


Nejpozději do 14 dnů od doby, kdy mi zboží přijde, Vám vrátím celou částku, kterou jsem od Vás obdržela, včetně nákladů na dopravu (za dopravu se vrací cena jen za nejlevnější variantu, kterou v tomto e-shopu nabízím). Náklady spojené se zasláním vraceného zboží (poštovné, balné) platíte Vy, proto prosím balíček neposílejte na dobírku.


Zboží jako např. balzámy na rty, deodoranty a krémy je nutné vrátit z hygienických důvodů v původním obalu a zcela nepoužité.


REKLAMACE neboli Práva z vadného plnění


Pokud je cokoliv v nepořádku, dejte mi prosím vědět na e-mail aneta@biorythme.cz, vše vyřešíme k Vaší spokojenosti.


K oznámení reklamace můžete použít vzorový „Formulář pro uplatnění reklamace", který tvoří přílohu Obchodních podmínek (v těch se také v bodě 8 můžete dočíst podrobné informace týkající se práva z vadného plnění).


Reklamované zboží je třeba doporučeně zaslat spolu s dokladem o koupi (fakturou) a důvodem reklamace (lze použít vzorový formulář) na adresu sídla:


Aneta Adamčíková
Slunná 126
273 51 Svárov


Podle zákona má prodávající na vyřízení reklamace 30 dní, ale reklamaci se budu věnovat ihned tak, aby se zbytečně neprotahovala.


Pokud nelze reklamované zboží vyměnit, vrátím Vám za něj peníze, včetně poštovného a nákladů, které jste měli se zasláním tohoto zboží zpět ke mně (v maximální výši 64 Kč).

Tato stránka používá cookies. Vice info

Přihlášení