Sada 6 vzorků pleťových krémů Biorythme

Sada 6 vzorků pleťových krémů Biorythme

Pokud je pro vás těžké rozhodnout se, jaký krém je ten pravý, můžete si všechny druhy zakoupit ve vzorkové velikosti. Celkem máme v nabídce 6 druhů krémů - ty všechny obdržíte v této sadě. Pokud máte zájem o méně vzorků, nabízíme také sadu 3 kusů (více se dočtete v textu).

239 Kč s DPH

Dostupnost: Skladem

Naše krémy jsou báječné a hlavně neuvěřitelně multifunkční: kromě dokonalé výživy pro pleť obličeje a celého těla je můžete použít například i jako 100% přírodní vlasový olej, který perfektně definuje vlny a kudrliny (více informací najdete tady).

 

Pokud je těžké rozhodnout se, jaký krém je pro vás ten pravý, můžete všechny nejprve vyzkoušet  ve vzorkové velikosti - každý má minimální objem 3,5 ml, což je při koncentraci našich krémů množství, které vystačí na týden až 14 dní používání (na obličej).

 

Při koupi této sady obdržíte od každého krému z našeho sortimentu jeden vzorek (celkem 6 kusů). Druhy krémů není bohužel možné z technických důvodů zaměňovat.

 

Máte zájem o menší počet krémů? Sadu 3 vzorků najdete tady.

Nový komentář

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Ať se Vám neukazují hlouposti!

Pomozte nám, aby byl náš web co nejužitečnější. Používáme k tomu cookies - malé soubory, které se dočasně ukládají v prohlížeči. Je jen na Vás, jak je nastavíte. Co je ale jisté: stejně jako ve všech dalších oblastech zacházíme i s Vašimi daty citlivě a eticky ♡

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení